Ohlédnutí za rokem 2012

Rok 2012 byl pro náš pár plný zvratů i úspěchů. Jsme rádi, že jsme v uplynulém roce mohli úspěšně reprezentovat Českou republiku na dalších mezinárodních soutěžích, a udržet tak naše dobré jméno. Díky komerčním nabídkám jsme také dostali možnost se prezentovat na domácí scéně, která je pro nás velice důležitá, a za tuto šanci děkujeme.

Za sportovní úspěchy bychom rádi uvedli naše dvojnásobné první a třetí místo na soutěži Blue Danube Cup 2012 v Linci, třetí příčku na Tournoi International de Paris 2013 a po taneční pauze čtvrté místo na nejslavnějším tanečním parketě – v Blackpoolu. V České republice jste nás mohli vidět zejména na naší exhibici v pražském ON Clubu.

Rádi bychom také  poděkovali všem osobám, které nám v minulém roce pomáhaly a podporovaly nás. Zvláště bychom rádi jmenovitě poděkovali těmto lidem:

Naděžda a Zdeněk Vaníčkovi, Petr Doležal, Zdeněk Rezler, Pavel Vintrych, José Rodriguez, Jiří Koubek, Václav Posířil, Jana Mráčková, Filip Bareš a mnoho dalších…

Po téměř čtvrtroční pauze, kterou náš pár měl v letních měsících, a další, kterou měl v měsících podzimních, jsme se oba rozhodli naše dosavadní partnerství ukončit. Proto ještě jednou děkujeme za vaší dosavadní přízeň, podporu a za váš zájem a budeme doufat, že nás někdy v budoucnu ještě budete mít možnost na nějakém tanečním parketu vidět.

PF 2013

 

Leave a Reply